E-Okula Girmenin Yolu (%100)

Yazar:


Bildiğiniz gibi aşırı sistem yüklenmelerinden sitede hatalar meydana gelmekte ve e-okul'a giriş yaparken "doğrulama kodu" çıkmamakta.Şimdi o doğrulama kodunu nasıl öğrenecez onu anlatacağım size...

Bunun için mutlaka ama mutlaka e-okul'a girerken "internet explorer" internet tarayıcısını kullanmalısınız..Çünkü mozilla ve diğer tarayıcılar eklenti gerektiriyor.

İnternet Explorer'den e-okul'a giriş yaptıktan sonra aşağıdaki resimde de yuvarlak içine alarak göstermiş olduğum gibi çıkmayan doğrulama kodunun yanında bir tane adam var...

İlk önce hoparlörlerinizin sesini açıyorsunuz ve o adama tıklıyorsunuz.Sistem size rakamları tane tane söyleyecek.Söylenen kodları en üstteki kutucuğa yazın bu kadar.. :))

[e-okulblkogkafem.jpg]

NOT: Notlarınızı açtıktan sonra bilgisayarınıza kaydetmeyi unutmayın çünkü daha sonra sistem sizi otomatik atabilir.. :)) (zaman aşımı vs. gibi durumlardan dolayı)

Ayrıca e-okul'a girerken googleden girmeniz daha faydalı olacaktır.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ Paylaş

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim