Şahan Gökbakar Çocuklar Duymasında Oynamak İstemiş! (Birol Güven'den İntikam)

Yazar:
Recep İvedik'i canlandıran ve Recep İvedik serileriyle gişe rekorlarına imza atan, Şahan Gökbakar, dün(4mart 2010) KanalTürk'teki medyatik programına konuk olmuştu.Normalde medyatik programını izleyen biri değilim ama Şahan'ın programda olması dikkatimi çekti.Yüksel Aytuğ'un sunduğu programda Şahan Gökbakar'ın yanı sıra Birol Güven, Sinem Öztürk ve Fırat Çöloğlu da katılmıştı.

Laf lafı açarken konu Şahan'ın üniversite yıllarında yapımcı Birol Güven'in bir türlü hatırlayamadığı fakat Şahan'ın sanki dün gibi hatırladığı bir anısını anlatmaya geldi.

Şahan'ın anlattığına göre o zamanlarda kendi üniversiteyi yeni bitirmiş.Annesinin bir arkadaşının tanıdığı olan Tamer Karadağlı aracı olarak Şahan'ın bir bölümde olsa Çocuklar Duymasında oynaması için aracı olmuş ve Birol Güven ile konuşmuşlar fakat; (benim anladığıma göre) Şahan'dan bir adam olmaz düşüncesi ile o zamanlarda Birol Güven, ünlü oyuncuyu pek fazla takmayarak büyük bir hayal kırıklığına uğratıyor ve o gün bugündür Şahan bu olayı unutamamış ve dün de (4mart 2010) programda bu intikamı yapımcı Birol Güven'den çok fena aldı..

Videoyu heryerde aradım bloga eklemek için ama sadece ensonhaber.com programın videosunu yayınlamış.Fakat videonun kaynak kodu verilmemişti o yüzden de ekleyemedim.Videoyu siteye ekleyene kadar şimdilik buradan izleyebilirsiniz.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

1 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim