PES 2009 Kontrol Rehberi İndir

Yazar:
Eğer bir PES tutkunuysanız ve bu oyunda en iyi olmak istiyorsanız yada oyun bilgilerinize bilgi eklemek isterseniz kontrol rehberinden öğrenecekleriniz var demektir.

Aşağıda linkini verdiğim adresten kontrol rehberi içinde anlatılanlar bir pdf dosyası içinde anlatılmış.İçindeki birkaç şeyden bahsedecek olursam PES 2009 hakkında temel bilinmesi gereken bilgiler ve daha fazlası verilmiş bence.

Örneğin dosyada;

-Top sürerken, top saklama
-Göze hoş gelen artistik hareket ve numaralar
-Ölü topları iyi kullanma ve etkili biçimde firikik atma taktikleri
-Havadan gelen topların hakimiyeti
-Havadan koşu yoluna pas atma
-Frikikleri falsolu kullanma
-Kendini yere atma

aklıma gelmeyen bunlar gibi göze çarpan bazı özelliklerin dışında arkadaşlarınızla nasıl network kurup PES 2009'u farklı 2 bilgisayardan karşılıklı oynamayı da anlatıyor.Ayrıca oyun anlayışınıza nasıl belirleyeceğiniz de anlatılmış.Hücum, Kaleyi görünce vur, defansif, ofansif oynama gibi formasyon ayarlarınızın yanında taktik ayarlarınızı da belirleyebiliyorsunuz.14 sayfalık dergi niteliğindeki bu pdf dosyasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

PES 2009 Kontrol Rehberi İndir - Download / İndirmek için tıklayınız.


ÖNEMLİ NOT : İndiren bazı arkadaşlar pdf dosyasını açamadıklarını belirtmişler.Eğer dosya sizde de açılmadysa bilgisayarınızda pdf dosyalarını açmaya yarayan Acrobat Reader programı kurulu değil demektir.Acrobat Reader programını yükledikten sonra Kontrol Rehberini açabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Acrobat Reader programınızı bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim