Nerde Kalmıştık?

Yazar:Bloga uzun zamandır yazamıyorum bunun farkındayım ve sanırım 2010-2011 sezonu boyunca da adam gibi yazamayacağım.Malum üniversite sınavları var.Artık siteye çok fazla vakit ayıramıyorum siteye girsem bile eksik ödevleri tamamlamak ile uğraşmaktan başka bişey yapmıyorum zaten.Ama elimden geldiğince de yazılar yazarak siteyi güncel tutmaya da çalışacağım tabii ki.Yorumlarınızı okuyorum ve bu yorumlarınızın da olumlu olması bana bu blogu daha da sevdirmekte.Blog yazmayı seviyorum.İnşallah hep berabeber uzun bir süre de ben yazarım siz de yararlanırsınız..Takip eden etmeyen herkese çok teşekkürler. ;)

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

1 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim