Blogger Yasağına Google'dan Resmi Açıklama Geldi!

Yazar:

Google blogger yasağı üzerine Türkiye'ye hizmet veren ve resmi blog sitesi olan google-tr.blogspot.com üzerinden konuyla ilgili resmi açıklamalarda bulundu. Doğrusunu söylemek gerekirse, şahsen Google'ın yaptığı açıklamadan pek birşey anlamış değilim.Yazıyı birde sizle paylaşayım.Ama sanırım blogger yakında bir zamanda açılacak gibi bir izlenim var yazıda.Ama siz de bir okuyun.


İşte Google Amcamızın Yaptığı O Resmi Açıklama :


Google olarak telif hakkı ihlali iddialarını çok ciddiye alıyor ve telif ihlali konusunda elimize geçerli bir yasal uyarı ulaşan içerikleri hızlı bir şekilde Blogger’dan kaldırıyoruz. Blogger’a yüklenmiş içerikler ile ilgili telif ihlali söz konusu olduğunda, içerik sahipleri internet üzerinden gerekli uyarıyı kolaylıkla yapabilmekte ve süreç etkin olarak işlemektedir.

Tüm içerik sahiplerini, Blogger hizmetine erişimin engellenmesi konusunda girişimde bulunmaktansa, bu süreci kullanmaları yönünde teşvik ediyoruz. Bu şekilde, biz söz konusu şikayetle ilgilenirken Türkiye’deki kullanıcılar Blogger’dan sorunsuz bir şekilde yararlanmaya devam edebilir. İlgili politikamıza ilişkin ayrıntılara http://www.google.com/blogger_dmca.html adresinden ulaşılabilir.


Orjinal yazı şu adreste : google-tr.blogspot.com

1 yorum:

  1. Meraktan okudum ama bende senin dediğin gibi pek açık ve net bir şey göremedim geveleme misali bir şeyler söylemiş...

    YanıtlaSil
Yorum Sayfası :


Yorum formuna konuyla ilgili görüş ve sorularınızı bırakabilirsiniz.

Yorumunuza mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.


Eklenen yorumlar, moderatör onayından sonra yayınlanmaktadır.

BLOGKAFEM.NET © Copyright 2008-2023
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkında | İletişim