Süper Bir Online Converter Sitesi [Youtube,Image,Video,Archive,Document]

Yazar:
Daha önceleri video formatlarını değiştirmek için Total Video COnverter programını kullanıyordum. Fakat o da sapıtınca ben de yeni arayışlara geçtim amaa bu sefer program değil, bu işi online olarak yapabilecek bir site ararken aman Allah'ım o da ne? dedim.. :)

online-convert.com sitesiyle tanıştım. Siteyi yapan adam her kimse gerçekten de çok muazzam bir site yapmış. Site benim sitem değil. Herhangi bir arkadaşım da değil. Yok tanıtım yazısı için para da almadım. İçimden gelerek yazıyorum. :) Ama adamlar öyle böyle değil acayip bi site yapmışlar. Üstelik de program hızında istediğiniz formattaki dosya veya videoyu dilediğiniz bir formata 2-3 dakika içinde dönüştürebiliyor.


Siteye gitmek için buraya tıklayın.YOUTUBE VİDEOLARINI MP3 OLARAK İNDİRİN

Youtube videolarını direk mp3 olarak indirebiliyorusunuz. MP3'ün ses kalitesini vs. hepsini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Bu konuyla ilgili resimli olarak anlatımını daha sonra sitede vereceğim.

Bağlantı

Bu web sitesi ile neler yapılabilir?

Audio converter : Videolarınızı yada farklı formatlardaki müzik dosyalarınızı mp3,wma,m4a ..vs. gibi bir çok formata dönüştürme imkanı veriyor.

Video Converter : Videolarınızı veya ses kliplerinizi 3gp,mp4,mpeg-2,avi,flv ...vs. gibi bir çok formata dönüştürmenizi sağlıyor.

Image Converter : Resimlerinizi istediğiniz formatlara çevirme imkanı sağlıyor. jpg,gif,ico,png... vs.

Document Converter : Bilgisayarınızda açamadığınız dosyaları, bu kısımdan bilgisayarınızın açabileceği bir formata dönüştürerek rahatça açabilmenizi sağlıyor.

Archive Converter : Eğer bilgisayarınız .rar'lı dosyaları açamıyorsa, bu kısımdan istediğiniz formatı seçerek rahatlıkla açabilirsiniz yada bu durum tam tersi de olabilir. İstediğiniz bir klasörü yada arşivi .rar'lı dosya haline getirebilirsiniz.

Bu açıkladıklarım dışında sitede e-book converter ve hash converter seçenekleri de bulunmakta.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Bu gerçekten güzel çok işime yarayacak.

    YanıtlaSil
  2. Değişik özellikler bulunduran bu site gerçekten çok faydalı.Teşekkürler.

    YanıtlaSil
  3. Güzel bir site ve güzel bir açıklama kullanıcağım çok aranan bir site türü.

    YanıtlaSil
Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim