Bu Sefer Google'ı Yamultup 360 Derece Dönderiyoruz! :)

Yazar:Bu ne kardeşim be yaa.. Kaç yıllık ağır abi Google çocukların eline oyuncak oldu diyorsanız ben de olursa olsun diyorum. :) Daha önce size şu yazımda  let it snow yazarak Google'a kar yağdırma ve montirün camını buğulandırmanın nasıl olacağından bahsetmiştim. Şimdi ise Google amcamızı önce yamultacaz daha sonra ise kendi ekseni etrafında 360 derece döndereceğiz. Şaşırmaya hazır mısınız? :)


Google.CoM adresine girip, arama kısmına tilt yazın ve aratın yada enterlayın. Bir de bakmışsınız ki, Google kaymış.. :) Farklı bir arama yaptığınız zaman ise Google tekrar düzeliyor.

Şimdi ise, asıl ilginç olan kodu yazmaya geldi sıra. :)

Arama kısmına bu sefer, do a barrel roll yazın ve aratın yada enterlayın. Eminimki Google'ı ilk defa bu şekilde göreceksiniz. :)

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim