Blogkafem Yarışıyor!

Yazar:


Bumerang Ödülleri Oy Ver!
Blogcuların buluşma noktası olan Bumerang'ın Türkiye geneline yapmış olduğu bloglar arası yarışmada Blogkafem, "En Tarz Bloglar" kategorisinde yarışmaktadır. Eğer destek olmak istiyorsanız sadece 30 saniyenizi ayırarak ufak bir işlem ile Blogkafem'e oy vererek bize destek olabilirsiniz.

İlk önce şunu söylemem gerekir ki oy verme işlemi cep telefonu kullanılarak yapılmaktadır.  

Peki Neden Cep Telefonu Numarası İsteniyor?
Oy verme aşamasında cep telefonu istenmesi olayında tereddüt eden arkadaşlar için bir açıklama yapmak istiyorum. Genelde şu 2 soru soruluyor : 
 1. Oy verirken neden telefon numarası istiyorlar? 
 2. Oy kullanırken numaramızı vermemiz sonradan bir sorun bir sorun olşuturur mu? 
Cevap : Cep telefonu numaranızı vermeniz sizin için herhangi bir sorun oluşturmaz. Tek bir kişinin birden fazla oy kullanmasını engellemek ve hilenin önüne geçmek amacıyla cep telefonu numarası istenmektedir. Ayrıca yarışmayı, Türkiye'nin önde gelen gazetelerinden Hürriyet düzenlemektedir. Oy verirken rahatlıkla cep telefonunuzu verip, oy kullanabilirsiniz. Bu sizin için hiçbir sorun oluşturmayacaktır.  

Peki Nasıl Oy Kullanılır?
Blogkafem'e oy vermek için ilk önce şu linke tıklamalısınız >> http://bumerang.hurriyet.com.tr/bumerang-odulleri/47805.htm


YARIŞMA İÇİN OY KULLANMAK TAMAMEN ÜCRETSİZDİR !

Detaylı oy kullanımının anlatımı için aşağıdaki resmi inceleyebilirsiniz.

Nasıl oy kullanmanız gerektiğini anlatan ufak bir resimli anlatım yaptım. Aşağıdaki resme bakarak çok rahat bir şekilde sadece 30 saniyenizi ayırarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.


Üstteki resimde anlattığım aşamaları başarı ile tamamlayıp, oy verme işleminizi tamamladıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa gelecektir. Bu da demek oluyor ki oy verme işleminizi başarıyla tamamlamışsınızdır.

Destek olan veya olacak olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

2 yorum:

 1. Hayırlı olsun inşallah kazanırsın ..Bir oyda benden sana :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Ayşegül abla. İnşallah. :)

   Sil
Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim