BLOGKAFEM 3. Bumerang Ödülleri Adayı

Yazar:
Bumerang'ın bu sene 3. sünü düzenleyeceği Bumerang ödüllerine başvurum kabul edildi. BLOGKAFEM.NET bu yarışmada "En Tarz Bloglar" kategorisinde yarışacak.

Yarışacağım kategoride jurilik yapacak olan :

- Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Ertuğrul Özkök
- Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Melis Alphan
- Karbonat Ajans Kreatif Direktör  Cenk Gümüşcüoğlu

adlı 3 jürinin beğenilerine göre ""En Tarz Bloglar"" belirlenecek.

Jurilerin değerlendirmelerine katılabilmek için ise siz takipçilerimin desteğinin büyük bir önemi var. BLOGKAFEM.NET'e bu yarışmada oy vererek siteye destek olabilirsiniz ve böylece juri değerlendirmesine gidecek olan bir kaç siteden bir tanesi de biz olabiliriz. Oylama 11 Kasım 2013'te sona erecektir.

SMS OYLAMASI SONA ERMİŞTİR.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

4 yorum:

 1. Makale güzel olmuş arkadışım Digi Tv Başarılar Diler..

  YanıtlaSil
 2. verdiğiniz emeğe yazık.gidip en dandik siteler birinci seçiliyor.sonuçlandığında seçilen siteleri kontrol edin dediğime hak vereceksiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısınız. Geçen sene de katılmıştım çünkü. Yani juriler adaletli olsa bile o SMS olayıını doğru bulmuyorum ben. Juri oylamasına kalabilirsem kazanma şansımı %80 olarak görüyorum ben aslında ama iş SMS oylamasında bitiyor. SMS olayı yüzünden hakeden bir çok site juri oylaması için ilk 5'e giremezken, haketmeyenleri görebilmek mümkün olabiliyor malesef.

   Sil
Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim