Webrazzi'den Gelen Kargo Paketinin İçeriği

Yazar:


Yaklaşık bir hafta önce "Sorularla SEO" ve "Uzmanından SEO" kitaplarını 100 okuyucusuna ücretsiz olarak dağıtacağını duyuran Webrazzi, bilgilerimi kendilerine iletmem doğrultusunda ilk 100 arasına girmiş olmalıyım ki bahsettikleri kitaplar bugün kargo ile elime ulaştı.

SEO anlamında piyasanın en çok bilinen iki kitabını hediye etmelerine ek olarak Webtures'in katkılarıyla;
  • 1 adet bardak altlığı
  • 1 paket şeker. Şeker de yollamışlar sağolsunlar. :)
  • 1 adet Webtures tarafından hazırlanmış dergi.
  • 1 adet tükenmez kalem
çıktı kargo paketinden. Açıkçası kitaplar haricinde gelecek olan ekstraları hiç beklemiyordum. Onlar da ufak tefek süprizler oldular diyebilirim.


Ayrıca kargo paketinin içerisinden çıkan, Webrazzi ve Webtures tarafından ortak olarak hazırlanmış teşekkür mektubunu da unutmamak gerek tabii. Webrazzi sitesinin, Webtures katkılarıyla sunduğu bu ufak ve bir o kadar da güzel hediyler için ben de kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle SEO içerekli kitaplar, piyasanın bilinen ve kaliteli kitaplarıdır. İsmini daha önce çok kez duymama rağmen satın alıp da okuma fırsatı bulamadığım kitaplardı. Webrazzi sayesinde bu sefer kaçarı yok, okurum bu kitapları. "Sorularla SEO" ve "Uzmanından SEO" kitaplarının, SEO açısından bana bayağı katkı sağlayacak kitaplar olacağını düşünüyorum.


Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Sizi tebrik ediyorum. Ayrıca kaliteli hizmetlerinden dolayı Webrazziyi de. Gerçekten önem veriyorlar bu işe.

    YanıtlaSil
Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim