Cep Telefonundan Facebook'a Ücretsiz Girin!

Yazar:

EKLEME : Bu kampanya sona ermiştir.Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olan facebook, facebook manyaklarının daha iyi sosyalleşebilmeleri için zero kampanyasını başlattı.Bu kampanya ile kullanıcılarının facebook'a cep telefonlarından ücretsiz girmelerini sağlayacak.

Facebook çıkardığı yeni "0" kampanyası ile kullanıcılarının facebook'a cep telefonundan "0" TL'ye girmelerini sağlıyor.Bu 'Zero Facebook'un normal mobil facebook olan m.facebook.com dan farkı çok daha sade olması.

Cep telefonundan facebook'a girerken hiçbir ücret ödememek için aşağıda verilen adreslerden herhangi biri ile facebook'a ulaşmanız yeterli.

0.facebook.com
O.facebook.com
o.facebook.com
zero.facebook.com
login.facebook.com
static.ak.fbcdn.net

Hadi iyi sosyalleşmeler.. ((=

Yukarıdaki yazıyı okumuşken yine aynı konuda yazmış olduğum, Ücretsiz Facebook Hakkında Bilinmesi Gerekenler adlı yazımı da oku öyle gir faceBOOK'una telefonundan.Sonra liran eksilirse de bizden bilme maksat.. ((:

Hey!

Blogkafem'de okuduğunuz içeriklerle ilgili kişisel Twitter hesabım üzerinden benimle iletişme geçmek isterseniz Twitter adresim : www.twitter.com/aliarslan10

Sosyal medya hesabım dışında Blogkafem'de okumuş olduğun içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsin. :)

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

1 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

Custom Search

Kafeyi Dikizleyenler :)

Blog Istatistik

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2017
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımızda | Bizden | Reklam | İletişim