Siteleriniz İçin En iyi Sayaç

Yazar:


http://www.gurkancelik.com/wp-content/uploads/sayyac.gif

Ücretsiz üyelik,ayrıntılı rapor verme ve Türkçe olarak 3 tane sayaç denedim.Google Analytics rakipsiz bir numara tabi ama bunlar dışında benim denediklerim ; sayyac , sayacvip ve sayaç turka (şuanda kullandığım).

İlk önce sayyac'tan başlayalım.
Sayyac.com'un sayacının en iyi yanı gizlenebiliyor olması.

Kötü yanı ise , hitleriniz çok geç güncelleniyor.Bu güncellemenin 1-2günü bulduğu bile söyleniyor.İstatiklerinize istediğiniz zaman bakamıyorsunuz.Siteye bazen girilmiyor.Bir defasında benim başıma geldi.Saat 13.00-17.00 istatistiklerimi hesaplamamış ve dolayısıyla hitlerin az gözükmesini sağlıyor.Yani referer kısmında hesaplamamıştı genel rapora yansıyor mu bilmem ama benim sayyac.com sitesinin en memnun kaldığım ve tek memnun kaldığım yanı sayacınızı gizleyebiliyor olmanız bu sayade istatistiklerinizi sizden başkası göremiyor.Ayrıca sitenizi hiç kasmaması sebebi ile tercih edilebilir.

SayacVip.com
Sayacvip.com sitesi de güzel bir sayaç ondanda memnun kaldım sayaç turkaya çok benziyor ve üyeliği ücretsiz.Ama bu sayaç gizlenemez.

SayacTurka.CoM
Sayaç Turka hitleri belli aralıklarla (5-10 dk gibi)sürekli yeniliyor.Üstelik üyelik bile denilmeyen bir şekilde sayacınızı alıyorsunuz.En sevdiğm yanı da ANLIK ONLİNE GÖSTERİMİ olması.Sayyac.com gibi gizlenmiyor ama hız olarak statistik gösterimi olarak çok beğendim.Yoğunluktan dolayı sayaç aksaması da olmuyor.Yanlız en kötü özelliği bazı zamanlar siteyi çok kasıyor.Ama bu durum her zaman olmuyor.Yinede size sayaç servisi olarak sayaçturkayı tavsiye ederim.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim