Antalyaspor , Fenerbahçe'ye bir "Tarih" Hediye Etti

Yazar:

Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz!

Maçın son dakikaları ve Fenerbahçe gibi güçlü bir ekibe karşı oynuyorsun skor 1-1 ken defans yapıp bir puana razı olacağına üç puan için daha da saldırıyorsun.Hemde 11 kişiyle.Kasımpaşa , Denizli ... vs. gibi bir takıma karşı hucum yapabilirsin çünkü denk iki takımın mücadelesi ve her iki takımda 3 puan için saldırması gerek.Ama karşılarında kim olursa olsun 11 kişi ile de atağa çıkılmaz yoksa Fenerbahçe'ye hediye ettiği gibi diğer takımlara böyle saçma sapan goller hediye etmeye devam ederler.

Antalyaspor'u çok küçümsemiyorum yani Fenerbahçe güçlü diye atak yapmamaları gerek de demiyorum ama maçın son dakikaları 1 puana razı olmak varken o atağın hiç bir anlamı yok.Atak yapacaklar tabi ama bu kadar abartılı olmaması lazım ve maçın 56-60. dakikası olsa neyse yersin belki de telafi ettirebilirsin ama dakika 90 olmuş ve böylesine gereksiz bir atakla hem Fenerbahçe'ye tarih yazdırdı hemde kendileri yedikleri bu golün sonucunda tarihe geçtiler.

Sonuçta; bunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki , Antalyaspor takımı, yaptığı bu hata sonucu Fenerbahçe'nin hem 6'da 6lık kendi rekorunu kırmasına hemde "tarih yazmasına" yardımcı olmuş oldu.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim