CUMA BÜTÜN OKULLAR TATİL

Yazar:


Milli Eğitimin sitesinde yapılan açıklamaya göre domuz gribi salgını nedeniyle tüm okullarda çarşamba günü 3 ders işlenecek.Perşembe 29 Ekim'den dolayı tatil.Cuma günü ise tüm yurttaki okulların ilaçlanması sebebiyle tatil olacak.

Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı (meb)'in yaptığı açıklamaya göre 27-30 Ekim 2009 tarihleri arasındaki derslerin telafisi saat 07.00 - 14.00 arası TRT-3'ten verilecek.

Domuz gribi aşısı ise zorunlu değil.Tüm okullara gönderilecek olan bu aşı sadece öğrenci ya da velisi isterse vurulacak.Vurulmak istemeyene vurulmayacak.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

1 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim