Facebook Videolarım Neden Açılmıyor ?

Yazar:


Kurulalı 6-7 olan facebook bu zamanlarda bayağı bir popüler oldu.Şuanda dünyanın en büyük paylaşım siteleri arasında gösterilen facebookta çoğu kişi video izleyememe gibi bir sorunla karşılaşmıştır ve video olmadan facebook'unda anlamı olmadığından hemen googlede aratıyoruz videolarım neden facebookta açılmıyor.

Bu sorun Internet Explorerde değil genelde mozilla firefoxta olmakta.Mozilla'nın bu sorunu eklenti eksikliğinden kaynaklanmakta bu eklentinin adı da mozilla flash player eklentisi.Mozilla'da flash playerin eksikliği sadece facebook videoları değil diğer sitelerdeki videoları da izleyememe gibi bir sorunda doğurabilir.Bu benimde başıma geldi (bilgisayarı formattan sonra:)) bende indirdiğim bu eklentiyi sizinle burdan paylaşmak istedim.

Aşağıdaki linke tıklayıp indirdikten sonra mozilla programını tamamen kapatın ve programı kurun.Kurulum 1dk. bile sürmüyor.Kurulum tamamlandıktan sonra mozillayı açıp videoları keyifle izleyebilirsiniz artık.

»»» İndirmek İçin Tıklayın «««

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

2 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim