Online Logo - Banner Yapılan Siteler

Yazar:


Sitenin en üstüne düzgün logo yapmak için program arıyordum.Bir program buldum ama çok uğraştırıcıydı uğraşmak istemedim.Sitesine hem güzel logo yapmak programlarla falan uğraşmak istemeyenler için ben birkaç site önereyim.

www.3dtextmaker.com
www.cooltext.com

Bu siteler; online ve yapımı basit logo yapılabilen ve benim beğendiğim online logo/banner yapan sitelerden 2 tanesi.Bu iki site bence logo yapmada müthiş siteler.(online logo/banner yapan siteler arasında)Bu ikisi dışında şu alttaki blogkafem bannerini ise www.logoyapsana.co.cc'dan yaptım.Az ama çok güzel logoları var yalnız tek sorunu logoyu ancak paintle alabiliyorsunuz, başka türlü alınmıyor.Böyle yapınca da arkası beyaz oluyor ve kötü bir görüntü oluşturuyor.

cooltext.com'a gelince ise, çok iyi çalışmaları var fakat logolarının sitede nasıl durduğuna bakmadım.logoyapsana ve 3dtextmaker sadece logo yapma siteleri iken; cooltext.com sitesi hem logo hemde banner yapma sitesi.

Yukarıda önerdiğim 3 logo/banner sitesinden benim en çok beğendiğim ise .. 3dtextmaker.com sitesi.Yapımı kolay çeşitleri bol ve süper logoları oluşturmanın yanı sıra hareketli logo da yapılabiliyor.Üstelik logo arkası da beyaz olmuyor.En iyi örnek ise yukarıda blogkafem yazısı ve altındaki beyaz yazı olacak heralde.

Yukarıdaki logo sitelerinin dışında banner sitesi olarak www.bannerbreak.com'dan da sitenize özel online bannerler yapabilirsiniz..

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim