Online Logo - Banner Yapılan Siteler

Yazar:


Sitenin en üstüne düzgün logo yapmak için program arıyordum. Bir program buldum ama çok uğraştırıcıydı uğraşmak istemedim. Sitenize logo yaparken programlarla uğraşmak istemiyorsanız 3Dtextmaker ve Cooltext sitelerini size önerebilirim. Bu siteler, online ve logo yapımı basit olan sitelerden iki tanesi. Cooltext sitesinin çok iyi çalışmaları var fakat logolarının sitede nasıl durduğuna bakmadım.  3Dtextmaker sadece logo yapma sitesi iken, Cooltext sitesi ile hem logo hem banner yapılabilir.

Bu siteler haricinde online olarak profesyonelce logo ve banner çalışmaları yapacağınız Canva sitesi var. Canva ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz :
Siz de online logo ve banner önerilerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim