Web Sitenizi BİNG'e Ekleyin

Yazar:


http://efederilgen.com/bing.jpg


Web siteniz bing arama motorunda arandığı zaman listelenmiyorsa yada sadece belli yazılar listeleniyor fakat anasayfanız listelenmiyorsa burya tıklayıp gerekli adımları izledikten sonra çok kolay bir şekilde web sitenizi bing arama motoruna kaydetmiş oluyorsunuz.

Bing sitenizi anında listelemiyor linkiniz gözden geçirildikten sonra en geç 1 hafta içinde linkinizi arama sonuçlarında listeliyorlar.Bu daha erken yada daha geç de olabilir belli kontroller sonucu sitenizi listeliyorlar.Hemen listelenmesini isterseniz sitenizi güncel tutmaya çalışın, kendiniz yazın, başka sitelerden yazı kopyalamayın kopyalayacaksanız bile kaynak gösterin.Daha kısa sürede listelenmesi için yukarıda yazdıklarım %10 gibi bir etki yapar bunu yanında BİNG'in kabul ettiği standartlara uygun olması gerek.Bu standartları bende tam olarak bilmiyorum. :)

Ama öyle yazmışlar :

"MSNBot, içerik, tasarım ve teknik uygulama açısından kabul edilen standartlara uygun sayfaları otomatik olarak dizine alır."

Geç yada erken önemli değil %80 - 90 listelerler :)

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim