Facebook Tema Değiştiriyor

Yazar:
Sosyal paylaşım sitesi facebook giderek büyümekle beraber kendini de yenileyip gelişmeye devam ediyor.Facebook yetkilelerin de uzun süreden beri üzerinde çalıştığı teması yavaş yavaş bazı kullanıcılarında gözükmeye başlamış durumda.Facebook'un yeni teması ile ilk tanışan şanslı kullanıcılardan biri de benim.. :))Eskisi çok sade ve güzeldi yenisine alışmak biraz zaman alacak.Fakat facebook yetkilelileri yeni tema içinde ufak bir tanıtım yazısı yazmışlar resimli anlatımıyla beraber.Bende sizler için blogda iki tane fotoğraf koydum gördüğünüz gibi biri altta biri üstte olmak üzere..

Facebook'un yeni tema ile ilgili tanıtım sayfasına gitmek için tıklayın.

Sabah kalkıp facenin bu yeni temasını görünce sabah sabah şaşırdım.Dedim ki acaba facebook bir gece de evrim mi geçirdi yoksa sabah sersemliği ile ben mi yanlış görüyorum. Daha sonra internette bazı teknoloji sitelerinden de bilgiler edindim.Facebook yöneticileri, 350 milyon kullanıcıyı bir anda yeni tasarımla tanıştırmak yerine, bu işi yavaş yavaş yapmayı tercih etmişler.Eğer sizde yeni tasarıma hala geçmediyseniz telaş etmeyin bir gecede sizin de facebook hesabınız evrim geçirebilir ve hesabınızı açtığınızda birde bakmışsınız ki sihirli değnek sizin hesabınıza da değmiş. :))Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim