Mozilla Firefox 3.6.2 İle Tarayıcınızı Renklendirin! (Firefox Temanı değiştir getpersonans.com)

Yazar:

Mozilla Firefox 3.6.2 güncellemesi ile yepyeni bir güncellemesi ile karşımıza çıktı.Firefox tarayıcısının yeni güncellemesi ile mozilla temanızı istediğiniz gibi kolayca değiştirebilme imkanı veriyor.Mozilla Firefox'un getpersonas.com adındaki yeni sitesinde 30.000den fazla firefox teması mevcut.

Temaların tamamına buradan ulaşabilirsiniz.Tek yapmanız gereken şey beğendiğiniz temanın üzerine gelerek Wear It yapmak.Ondan sonra anında yeni temanızı tarayıcınızda görebilirsiniz..Üstelikte ekstradan eklenti olarak kurup, mozilla'yı tekrar açıp kapatma gereği de duymuyorsunuz..

Ayrıca birbirinden renkli çizgi dizi karakterlerinden futbol takımı temalarına kadar istediğiniz takımın temasını da firefox'a tema olarak ekleyebiliyorsunuz.O kadar geniş tema içeriğinden istediğinizi bulmak çok zor ve uğraştırıcı olduğundan, istediğiniz mozilla firefox temasına arama yaparak da ulaşabilirsiniz.Seç beğen ekle.... (:

İşte tarayıcıma koyduğum bir kaç mozilla firefox teması..Resimleri büyütmek için üzerlerine bir kez tıklamanız yeterli..2 yorum:

  1. çok iyi paylaşım hocam kullanıyorum hemen teşekkürler ;)

    YanıtlaSil
  2. Ben kullanıyorum çok da güzel oluyor.

    YanıtlaSil
Yorum Sayfası :


Yorum formuna konuyla ilgili görüş ve sorularınızı bırakabilirsiniz.

Yorumunuza mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.


Eklenen yorumlar, moderatör onayından sonra yayınlanmaktadır.

BLOGKAFEM.NET © Copyright 2008-2023
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkında | İletişim