Pizza Çekilişi Sonucu !

Yazar:
...Ve pizza çekilişinin sonucu belli oldu! Bir şanslı katılımcı PizzaHut'tan pizza kazandı. Acaba kim? Çekiliş sonucu aşağıdaki videoda.. Zaten kimsenin bu yazdıklarımı okuyacağını sanmıyorum. Bu başlığa bakan direk videoyu izler büyük ihtimalle..


Ama şunu kesinlikle okunamınızı tavsiye ediyorum :

"VİDEO"YU DAHA NET İZLEMEK İÇİN LÜTFEN TAM EKRAN YAPARAK İZLEYİN ! Screenr yazısının hemen sol tarafındaki işarete tıklayarak videoyu tam ekran yapabilirsiniz.


Kazanan arkadaşın kim olduğu videoda :)Kazanan arkadaşımızı tebrik ediyorum. Ben kendisiyle bizzat irtibata geçeceğim. Müsterih olsun. :) :) Katılıp da kazanamayan arkadaşlara da, çekilişe olan ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim