PayPal Para Birimi Dönüştürmesi Nasıl Yapılır? [Resimli Anlatım]

Yazar:


PayPal'ın belli bir süre önce yeni arayüze geçmesi ile beraber, alışık olduğumuz pek çok şeyi yerli yerinde bulamaz olduk. Buna en basit örnek ise "para birimi dönüştürme aracı"dır. Yaklaşık 10 dakika boyunca sitenin altını üstüne getirerek para birimi dönüştürme aracına ulaştım. Sizlerde aynı eziyeti çekmeyin diye bir kaç görsel ile bu yazıda sizlere, yeni paypal arayüzünde para dönüştürme olayının nereden yapıldığını göstereceğim.

1) İlk önce "PayPal hesap bakiyesi" kısmına tıklayın.


2) Gelecek olan sayfadan "Para birimlerini yönet"e tıklayın.


3) Son olarak karşınıza çıkacak olan ekran hem ana para biriminizi ayarlayabilirsiniz hem de ekranın sağ tarafından "para birimi dönüştürme" işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ekran görüntüsünde de göreceğiniz üzere kırmızı daire içerisine aldığım kısımdan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Paypal ile yurtdışına havale ediyoruz bunu öğrendiğim iyi oldu arkadaş sürekli karıştırıyorum. ne gönderdiğimizi bilmez haldeydik iyi oldu teşekkür ederim

    YanıtlaSil
Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim