Blogger Yazılarınız Facebook'ta Paylaşılsın

Yazar:


http://www.onfit.net/web/wp-content/uploads/2009/07/Web-2.0-Social-Bookmark.jpg

En büyük sosyal paylaşım sitesi olarak gösterilen facebook'ta blogger yazılarını paylaşabilmeniz için bir kod verecem size.Fakat bu kodun özelliği her yazının altında çıkmaz.Sadece sizin istediğiniz yazılarda bu linki koyabiliyorsunuz.Yazıyı yazdıktan sonra "kayıt düzenleyici"sinde yazdığınız yazının en altına "html'yi düzenle" kısmından yazının en altına bu linki ekledikten sonra (yazınızın linki) kayıt linkini de (yazdığınız yazının başlığının linki) gösterdiğim yere koydunuz mu artık o yazınızı herkes paylaşabilir.

facebook'ta paylaş <a name="fb_share" type="button" share_url="BURYA YAZINIZIN LİNKİ GELECEK" href="http://www.facebook.com/sharer.php">Paylaş</a><script src="http://static.ak.fbcdn.net/connect.php/js/FB.Share" type="text/javascript"></script>


Eğer ben böyle uğraşmak istemem derseniz, toplamda 100'den fazla paylaşım sitesinde yazılarınızın paylaşılmasını sağlayan bir tane site var.Bu site addthis.com.

Bu siteden koyduğunuz bookmark (sosyal paylaşım kodu) kodunun önemli özelliği de her yazının altında otomatik olarak paylaşım sitelerinin linklerinin çıkması.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim