Opera 11 Kullanıma Hazır !

Yazar:Opera'nın son sürümü olan Opera 11, Opera kullanıcıları için kullanıma hazır hale getirildi. Opera 11 eski sürümüne göre kendini daha da geliştiren ve göze hitap eden bir temayla dikkat çekiyor.

Buraya tıklayarak Opera'nın son sürümünü indirebilirsiniz.

NOT : Windows İşletim Sistemleri İçin.

Ben bir Mozilla Firefox kullanıcı olarak Opera'nın son sürümünü beğendim ve gayette hızlı. Her yeni versionunlarında kendilerini daha da yenileyen internet tarayıcıları en iyi olmak için kıyasıya bir rekabet içindeler. Tarayıcıların yeni versionları çıktıkça buradan sizlerle paylaşacağım. Diğer tarayıcıların da son güncellemelerini ve yeniliklerini merakla bekliyorum doğrusu. Özellikle de Mozilla Firefox'un tabiki. Ama şunu da şurdan belirtmek istiyorum ki Internet Explorer ençok kullanılmasına rağmen benim gözümde en iğrenç tarayıcıların başında geliyor. Belki birgün severim ama ne zaman Allah bilir.. :)

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim