gnctrkcll Getir-Götür Uygulaması İle Arkadaşlarını Getir, Hediyeleri Götür !

Yazar:


http://1.bp.blogspot.com/-whUaREHxRMs/TgtMoul54aI/AAAAAAAABdc/FCqe9wVdVoI/s1600/271743_10150307992899553_395457489552_9045967_148357_o.jpg


Turkcell facebook üzerinden kampanyalarına devam ediyor. Son kampanyası da "gnctrkcll getir-götür" uygulaması. Uygulamaya katılan herkes 50 MB internet kazanıyor. Ayrıca biriktireceğiniz puanlar ile, iPad2, iPhone4, Sony PS3 ve Sony PSP gibi hediyelerin yanında mcDonald's, Muda D&R, Mavi gibi alış-veriş ve yiyecek-içecek merkezlerinden indrim çeki de kazanabilirsiniz.

50 MB İNTERNETİ NASIL KAZANABİLİRİM

50 MB günlük internet hediyesi ilk 300.000 Turkcell abonesi ile sınırlıdır. Turkcell, uygulamaya katılan herkese 50 MB'lık internet paketi veriyor. Hiç puanın olmasa bile. Bu paket ile telefondan resimli facebook dahil bir sürü siteye girebilirsiniz. 50 MB internet paketini almak ise çok basit.

İlk önce buraya tıklayarak uygulamaya gidin.


"Başla" yazan yere tıklayıp, uygulamaya izin verin.

Daha sonra aşağıdaki resimdeki adımları takip edin. :


http://1.bp.blogspot.com/-BUDNp4DVu18/TgtG06nw81I/AAAAAAAABdM/1ojWu1ZRna0/s1600/capture1.jpg


http://3.bp.blogspot.com/-v2updUTgqFk/TgtG1MQ1n3I/AAAAAAAABdU/vU5-BxYJiSc/s1600/capture2.jpg

NOT : Ben uygulamayı kullandım kesinlikle hiçbir zararı yoktur. Turkcell'in kendi uygulamasıdır. Çekinmeden cep telefon numaranızı yazabilirsniz.


Diğer ödülleri ise, arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek kazanacağınız puanlarla alabilirsiniz. Davetinizi kabul eden her arkadaşınız size 1 puan kazandıracaktır. Davet etmek dışında uygulamayı duvarınızda paylaşarak da puan kazanabilirsiniz. Paylaştığınız bağlantıya tıklayarak uygulamaya katılan her bir arkadaşınız size puan kazandıracaktır.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiler için uygulamanın alt kısımındaki Sık Sorulan Sorular ve Kullanım Koşulları sayfalarınız incelemenizi öneririm.

Hey!

Blogkafem'de okumuş olduğunuz içerik ile ilgili belirtmek istediklerinizi, aşağıdaki yorum formuna yazabilirsin. En kısa sürede dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Özel sorularınız için BLOGKAFEM'in sosyal medya hesapları üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Okuduğunuz içerik faydalı olduysa #blogkafem etiketiyle okuduğunuz içeriğin linkini Twitter'da paylaşarak Blogkafem'e destek olabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Sayfası :Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur. (URL kısmını boş bırakabilirsiniz.)

2. Anonim olarak yaptığınız yorumlar "Adsız" olarak gözükmektedir.

3. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4. Küfür,hakaret,mail adresi veya konu ile ilgisi olmayan reklam amaçlı website adresi içeren yorumlar yayınlanmamaktadır.

İstatistikler

BLOGKAFEM.NET

© Copyright 2008-2018
Sitedeki yazıların her hakkı BLOGKAFEM.NET sitesine aittir.
Kopyalanması halinde lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
Anasayfa | Hakkımda | Bizden Haberler | Reklam | İletişim